1% z podatku – to nic nie kosztuje

Pomagamy osobom chorym terminalnie na nowotwory już od prawie dwudziestu pięciu lat. Ty, możesz pomóc nam. Przekazując 1% z  podatku na rzecz naszego hospicjum okażesz serce i pomożesz każdemu z naszych pacjentów. Nasz KRS to 0000004973. 

Pomoc może przydać się każdemu z nas 

Wielu osobom wydaje się, że choroba ich nigdy nie dopadnie, że to niemożliwe. Czasami gdy jednak to się stanie nie potrafią sobie z nią poradzić. Ciężko jest zarówno im oraz ich bliskim. W takiej sytuacji często po pomoc kierują się do Hospicjum. Szukając tam porady lekarskiej, zrozumienia, a niekiedy po prostu rozmowy. My staramy się pomagać na wielu płaszczyznach. Mimo, że nie jesteśmy hospicjum stacjonarnym to zapewniamy możliwość konsultacji medycznej z naszą Panią Doktor Anettą Kasprzak – Radecką – specjalistką medycyny paliatywnej, a także pomoc psychologa. Zdarza się, że z tej drugiej korzysta nie tylko pacjent, ale i jego rodzina, bo choroba nowotworowa nigdy nie uderza tylko w psychikę pacjenta, ona atakuje wszystkich, którzy mają z nią jakiś kontakt. Mamy także sztab niesamowitych pielęgniarek, które o każdej porze dnia i nocy są gotowe nieść pomoc potrzebującym. Czasami zdarza się, że pacjentów nie stać na leki, opatrunki, a w ekstremalnych sytuacjach nawet na życie. Wtedy także jesteśmy. Nie opuszczamy ich. Pomagamy na tyle ile możemy i tu pojawiacie się WY, wszyscy czytający ten tekst. Tutaj to wy możecie pomóc nam pomagać. Wystarczy, że oddacie 1% ze swoich podatków. Dla was to moment, dla nas szansa na lepsze jutro naszych pacjentów. 

Specjalnie dla was mamy także stronę internetową dzięki której możecie rozliczyć swój PIT przez internet. Aby to zrobić wystarczy kliknąć to ➡️ ROZLICZ PIT ONLINE. ⬅️                               Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, mamy nadzieje, że to ułatwi wam zadanie. 

Ponad to wszystkim tym, którzy postanowili nam pomóc dziękujemy w imieniu całego hospicjum i każdego z naszych pacjentów. Dziękujemy za okazane serce, za poświęcony czas i za to, że dzięki wam, my dalej będziemy mogli czynić dobro i nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Jesteście wspaniali. 

/Tekst i grafiki: Artur Ciachowski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *