Dożynki Gminy Świdnica i Marcinowice

Lato dobiega końca a wraz z nim czas celebrować lokalne święto plonów. 27 sierpnia w Śmiałowicach oraz 3 września w Lutomi Górnej odbędą się doroczne Dożynki gminne. Nie zabraknie tam również przedstawicieli Świdnickiego Hospicjum. Jak co roku będziemy uczestniczyć w imprezie sprzedając wyroby podarowane nam przez lokalnych artystów, plastyków, rzemieślników i rękodzielników.

W tym roku także prosimy Was o wsparcie - jeśli wyrabiasz rękodzieło profesjonalnie, hobbistycznie lub nie wyrabiasz wcale ale dla nas zrobisz wyjątek - podziel się z  nami swoim talentem i razem zróbmy coś dobrego dla naszch Podopiecznych. Przekaż swoje wyroby na nasz poczet, a my całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczymy na leki i opiekę nad naszymi Pacjentami.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu na adres biuro@hospicjum.swidnica.pl lub pod telefonem: (0048) 74-852-03-46. Można też przynosić rękodzieło bezpośrednio do naszej placówki przy ul. Grodzkiej 19, w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku od  11:00 do 15:00.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!:)