Dożynki w Śmiałowicach już za nami

Dożynki w Śmiałowicach już za nami. Świdnickie Hospicjum, które również działa na ternie gminy Marcinowice, zaprezentowało swoje stoisko obok innych lokalnych działaczy.

Dzięki wsparciu miejscowych Przedsiębiorców, Sklepów i Osobób Prywatnych, zapełniliśmy stoisko drobiazgami na sprzedaż oraz pysznymi przekąskami. Ciasta upiekły pracownice Hospicjum - szczególnie szybko zszedł śliwkowo-czekoladowy placek. Bardzo dziękujemy naszemu Zespołowi:)

Lokalne sklepy zaopatrzyły nas w mięso, warzywa oraz chleb - dzięki temu mogliśmy serwować apetyczne potrawy z grilla a także pajdy ze smalcem i pomidorkami.

Dzięki Wam uzbieraliśmy 1107 zł!

Serdecznie dziękujemy! Zebrane pieniądze są przeznaczone w całości na leki dla naszych Podopiecznych.

Liczymy na Was również na dożynkach w Lutomi już 3 września!:)

Do zobaczenia!:)

Zobacz Zdjęcia

Dożynki Śmiałowice 2017 Dożynki Śmiałowice 2017 Dożynki Śmiałowice 2017 Dożynki Śmiałowice 2017 Dożynki Śmiałowice 2017 Dożynki Śmiałowice 2017