Hospicjum to też życie – spotkanie w Świdnicy

Zastanawiasz się jak możesz uwolnić się od ciągłego zamartwiania, życia w pędzie czy przymuszania do rzeczy na które nie masz ochoty?

Przyjdź na spotkanie a dowiesz się jak to osiągnąć!

Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

Rezerwacja pod numerem telefonu: 74 852 03 46, pod adresem email: biuro@hospicjum.swidnica.pl lub w wiadomościach na naszym facebooku.

Spotkanie pod hasłem  "Hospicjum to też życie" nt. Profilaktyki nowotworowej  poprowadzi dr Aneta Kasprzak Radecka oraz Weronika Socha - coach zdrowia i żywienia, psychoonkolog i socjolog.

Spotkanie odbędzie się 06.02.2018 o godz. 16.00 ul.Długa 33.

Na spotkaniu dotyczącym profilaktyki nowotworowej podpowiemy jak mądrze dbać o siebie, na co zwracać uwagę, jak prowadzić zbilansowaną dietę. Podzielimy się również jak radzić sobie ze stresem, które powoduje dzisiejsze życie.

Tekst: Artur Ciachowski