Możesz Pomóc

Wesprzyj nas finansowo

Oto obecnie obowiązujący numer konta  bankowego  naszego Hospicjum, na które można wpłacać pieniądze w walucie polskiej.
Konto, którego środki przeznaczone są na działalność statutową Stowarzyszenia:
PKO BP o/Świdnica nr 94 1020 5138 0000 9202 0008 6082

 

Zostań wolontariuszem

Wolontariuszem Hospicjum w Świdniy może zostać każdy, kto czuje chęć niesienia pomocy innym, ofiarowania im tego co mamy najcenniejsze - czasu. Nie stoją na przeszkodzie wiek ( w przypadku osób niepełnoletnich potrzebna będzie pisemna zogoda Opiekunów), poglądy czy wyznanie.

Kliknij w poniższy link by wypełnić formularz i przesłać do nas swoje zgłoszenie:

Pożyteczny 1%

W okresie dokonywania rozliczeń podatkowych, pragniemy w sposób szczególny polecić Państwa pamięci nasze Hospicjum i jego pacjentów.
Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z programu PIT-y przeznaczonego do wypełniania i drukowania deklaracji podatkowych, który można bezpłatnie pobrać z naszej strony internetowej, program ten nie tylko ułatwia wypełnienie zeznania, ale również stwarza możliwość wsparcia swoim podatkiem opieki świadczonej terminalnie chorym w Hospicjum, które jest Organizacją Pożytku Publicznego. Zwracamy się również do Państwa z serdeczną prośbą o bycie rzecznikami idei hospicyjnej wśród swoich krewnych, przyjaciół i znajomych i przekazanie im informacji o programie umożliwiającym wypełnienie zeznania podatkowego i przekazanie 1% na rzecz naszego Hospicjum.

1% podatku przekazany na rzecz Hospicjum w Świdnicy, to Twój udział w opiece nad chorym u kresu życia.
Twój 1% może pomóc:
otoczyć chorego profesjonalną opieką medyczną oraz psychologiczną,
wyposażyć chorego w profesjonalny sprzęt medyczno-rehabilitacyjny,
wyposażyć chorego w środki medyczne i opatrunkowe,
pomóc godnie umrzeć choremu w domu,
uruchomić hospicjum stacjonarne.