Nie bój się pomagać!

Już od prawie 25 lat prosimy Was o przekazanie 1% z waszych podatków na pacjentów naszego hospicjum i niezbędny dla nich sprzęt czy leki. Już teraz dziękujemy wszystkim tym, którzy zdecydowali się nam pomóc, a tych którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy! Pomóż Nam Pomagać, to takie proste!

Rozliczenie PIT 2018 jest proste. Wystarczy, że obliczysz swój podatek, wpiszesz 1% kwoty w odpowiednią rubrykę oraz wyślesz swoje rozliczenie w terminie. To niewiele, wierzymy w Ciebie , dasz radę! 

Nie masz czasu głowić się na swoim PIT-em? Nie znasz się na tym? Nie chcesz popełnić błędu? Kliknij to ➡️  ROZLICZ PIT ONLINE  ⬅️, a będziesz mógł rozliczyć SWÓJ PIT online! Nie zapomnij o Nas! Przekaż swój 1% na nasze Hospicjum. 

Do dyspozycji rodzin są lekarz, pielęgniarki, wolontariusze oraz pracownicy niemedyczni. To oni dbają o jak najwyższą jakość życia pacjenta, a przede wszystkim, o to by uśmierzyć codziennie towarzyszący ból. Walczą też ze strachem – każda osoba może dzwonić na telefon dyżurny. Nasi pacjenci otrzymują sprzęt specjalistyczny, korzystają z pomocy rzeczowej. Troską otaczani są także najbliżsi chorującego. Przywołujemy uśmiech i celebrujemy radość z najmniejszych rzeczy. 

Opieka, którą zapewniamy choremu i jego rodzinie jest całkowicie bezpłatna. W 2017 roku wpływ z 1% stanowił aż 32 % całego budżetu Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy. To dzięki Wam – dziękujemy! 

Nasze hospicjum działa nieprzerwanie od 25 lat. Opiekuje się chorymi w ich własnych domach, na terenie całego Powiatu Świdnickiego. Rodzina razem z chorym jest u siebie w domu, a dogląda ich nasza Pani doktor oraz pielęgniarki. 

Zachęcamy do okazania serca i pomocy, która jest niezbędna do tego, abyśmy nadal mogli służyć naszym pacjentom. 

/Tekst: Artur Ciachowski/ 

One thought to “Nie bój się pomagać!”

  1. od paru lat wspólnie z mężem przekazuje 1% na Wasze konto . W tym roku przekaże 1% z rozliczenia mojego męża, bo mnie rozliczył ZUS .. Przykro mi, jak zdarzy mi się jechać do Latawca , a budowane obok hospicjum nie jest jeszcze zakończone .. trzymam kciuki . Nie wiem w jaki sposób mogla bym jeszcze pomóc .. Prosze napisać .. ja lubię pomagać , lubię rozmawiać z ludźmi .. może mogła bym się w czyms przydać .. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *