TPC „Hospicjum” zmieniło siedzibę

Wszystkich naszych podopiecznych i przyjaciół informujemy, że TPC „Hospicjum” w Świdnicy z dniem 1 grudnia 2018 r. zmieniło swoją siedzibę. Biuro oraz magazyn sprzętu zostały przeniesione na ulicę Jodłową 31 w Świdnicy. Numer telefonu i adres e-mail pozostają bez zmian.

Mijający rok był dla nas bardzo pomyślny. Decyzja o przeprowadzce została podjęta przez Zarząd Towarzystwa, któremu kurator spadku, mec. Maciej Maślukiewicz, przekazał majątek wraz z kluczami do nieruchomości. Nowe miejsce jest dobrze skomunikowane, z dostępnymi miejscami parkingowymi dla podopiecznych i pracowników. W niewielkiej odległości znajduje się też przystanek komunikacji miejskiej. Przeprowadzka do nowej siedziby zdecydowanie wpłynie na jakość pracy Hospicjum, przede wszystkim ze względu na dużą powierzchnię magazynową, w której będziemy mogli przechowywać sprzęt medyczno-rehabilitacyjny dla chorych. Poprawią się też warunki pracy personelu administracyjnego i medycznego.

Zmiana siedziby to pierwszy krok w rozwoju naszego Hospicjum, który przybliża nas do stworzenia stacjonarnego ośrodka na terenie Świdnicy.

Dane kontaktowe:

adres: 58-100 Świdnica, l Jodłowa 31

telefon: 74/ 852 03 46

e-mail: biuro@hospicjum.swidnica.pl

godziny otwarcia: 9.00 – 16.00

(red.)
Video: TTS Świdnica

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *